FutureNet

FutureNet – platforma przyszłości!

Firma FutureNet powstała w 2012 r. a 01.11.2014 została uruchomiona platforma social media. W ciągu ostatnich lat zostały stworzone dwie kolejne platformy oraz dziesiątki produktów i usług online, z których korzysta już ponad 3 miliony osób z ponad 190 krajów na całym świecie.

W 2018 r. została uruchomiona własna kryptowaluta — FuturoCoin.

FuturoCoin dostępny jest już na większości giełd kryptowalut.

 

Wartości FutureNet :

W FutureNet najważniejsza jest wolność — wolność wyboru. Wierzymy, że najlepsza droga do sukcesu, to pozwolić ludziom działać i rozwinąć swoje skrzydła! Dlatego właśnie powstała nasza firma. Zmień swoje marzenia w rzeczywistość, pozwól zadziałać wyobraźni i odkryj swój biznesowy potencjał. Zacznij budować własną przyszłość już dziś!

 

Cele FutureNet :

Chcemy dostarczać Ci najlepsze rozwiązania dla twojego biznesu. Właśnie dlatego powstała pierwsza platforma social media, która łączy ludzi działających w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu wielopoziomowego. FutureNet oferuje wiele narzędzi, które dadzą Ci możliwość optymalnego wykorzystania swojego potencjału online. Jesteśmy pierwszą platformą społecznościową w pełni otwartą na alternatywne rozwiązania biznesowe oraz kryptowaluty!

 

Produkty i Usługi FutureNet :

 

 

Dowiedz się jak Możesz Budować Biznes i Zarabiać w FutureNet ?

 

 

1. Pierwsza możliwość zarobkowa to FutureNet Portal:

FutureNet Portal działa na takiej samej zasadzie jak Facebook, ale tutaj otrzymujesz pieniądze za swoją aktywność (posty, lajki, gry, itp). Możesz również otrzymać prowizję od każdego nowo wprowadzonego użytkownika.

Jeżeli masz już swoje konto na portalu FutureNet aktywnie z niego korzystasz i chciałbyś zacząć zarabiać większe pieniądze to tutaj pora na upgrade swojego profilu czyli wykupienie tzw. Matryc premium. Znajdziemy je w zakładce ‚‚TWÓJ BIZNES” –> ”FRIENDS TREE BACKOFFICE”

Do wyboru mamy 6 różnych matryc :

Każda z matryc to osobny biznes.

Z każdą wykupioną Matrycą dostajemy tak zwane Media Point dzięki którym możemy wykupić sobie różne usługi na portalu FutureNet Typu Strona LandingPage.

Ale także dostajemy dodatkowo Matching Bonus. W zależności od wykupionej matrycy Matching bonus jest inny. W przypadku Matryc Premium czyli od 10$ do 50$ Matching Bonus wynosi kolejno 10% – 20% i 30%.

Jeżeli zaś mamy zamiar od razu kupić Matrycę Biznesowe czyli za 100, 500 bądź 1000$  to tutaj Matching Bonus wynosi dla poszczególnej Matrycy 50%.

Od środka wygląda to w ten oto sposób :

Za każdą nową osobę która wykupiła daną matrycę którą Ty sam też posiadasz otrzymujesz 5% prowizji. Jeżeli nie będziesz miał owej matrycy a Twój polecony ją kupi to zostanie przydzielony do matrycy innej osoby która już ową matrycę posiada  Jeżeli masz wystarczająco środków to warto na start kupić minimum Matrycę już za 100$ czyli do poziomu Exclusive aby owa sytuacja nie miała miejsca  i dodatkowo od razu mieć 50% Matching Bonus.

Matching Bonus naliczany jest w oparciu o dochody Twoich bezpośrednich partnerów z Friends Tree Bonus. Czyli od każdego osobiście zaproszonego partnera który otrzyma premie naliczoną w Friends Tree Bonus otrzymujesz od 10% do 50% wysokości jego dochodu !  Wysokość Matching Bonus zależna jest od posiadanego przez Ciebie Pakietu.

ZAREJESTRUJ SIĘ DO FutureNet tutaj: LINK

 

2. Druga możliwość zarobkowa to FutureAdPro:

FutureAdPro  – jest świetnym narzędziem dla każdego, kto szuka sposobu na reklamę swojego biznesu/strony/bloga etc. Bardzo nowoczesna polityka dzielenia się zyskami z użytkownikami, możliwość dokładnego targetowania reklam, różne możliwości pasywnego zarabiania, a wszystko bez wychodzenia z domu – czy tylko mnie przekonuje taki rodzaj biznesu?

Na początek obejrzyj proszę poniższą prezentację:

Zarabiaj Pasywnie w FutureAdPro:

UWAGA! Przed przystąpieniem do programu zapoznaj się z jego zasadami (regulamin i zasady dostępne przy rejestracji oraz przeczytaj wszystkie zasady dostępne pod adresem: www.radekjobski.pl/zasady

Aby zacząć zarabiać w FutureAdPro należy zakupić minimum jeden pakiet reklamowy (AdPacks) o wartości 50$. Po zakupie nabywasz prawo do 800 wyswietleń swojej reklamy ( czyli strona, inny biznes czy ogłoszenie itd. ) Aby zostać zakwalifikowany do dziennego naliczenia premii należy obejrzeć 10 reklam dziennie.

Oczywiście aby osiągać większe korzyści finansowe możesz zakupić większą ilość pakietów reklamowych (AdPacks).       (Max 1.000 paczek reklamowych)

 

Poniżej pokazuję zakup pierwszych paczek za 10 tyś zł.

 

Zakupując 1 AdPack o wartości 50$ oraz oglądając 10 reklam dziennie, otrzymujesz  udziały w naliczeniach opartych o zysk firmy. Gdy AdPack osiągnie maksymalną wartość czyli 60$, zamyka się, a pieniądze są na Twoim koncie. Twój dochód możesz w całości wypłacić lub zakupić kolejne AdPacki.

Naliczenia AdPacków to około 1% dziennie czyli po około 120 dniach  z 1 paczki 50$ mamy wypracowane 60$ po czym adpack wygasa.

 

Poniżej moje naliczenia z Adpacków:

 

Jak widzisz wysokość Twoich dochodów w FutureAdPro  jest zależna od ilości posiadanych AdPack. Czym większa ilość posiadanych paczek reklamowych tym wyższy udział w zyskach firmy. Również większa ilość posiadanych paczek zapewni Ci większą liczbę odwiedzających stronę którą reklamujesz.

Przy wypłatach prowizji w  FutureAdpro 5% wypłaty jest automatycznie deponowane na zakup lub upgrade Twojej pozycji w Matrycy
Friends Tree aż do pozycji Royal włącznie.

Oczywiście otrzymywanie naliczeń w programie nie wymaga
Rejestracji nowych partnerów oraz sprzedaży produktów!

 

Ile możesz zarobić w FutureAdPro?

Rekomendując swoim znajomym FutureAdPro możesz znacząco zwiększyć swój dochód.
Dzięki takiemu działaniu również znacznie szybciej jesteś w stanie osiągnąć maksymalną ilość paczek reklamowych (1.000 sztuk)

Pozwól swoim znajomym poznać wyjątkowe korzyści finansowe jakie oferuje FutureAdPro i zarabiaj od ich każdego zakupu do 5 poziomów  w głąb.

 

Podsumujmy Twój start :

1. Zakup przynajmniej jedną paczkę reklamową (Adpacks). Pamiętaj, że ilość posiadanych paczek bezpośrednio wpływa na wysokość osiąganych dochodów.
2. Oglądaj minimum 10 reklam dziennie
3. Wybierz określony status i zarabiaj do 5 poziomów w głąb Twojej struktury.

ZAREJESTRUJ SIĘ DO FutureAdPro tutaj: LINK

 

UWAGA BONUS DLA NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW

Dla nowo zarejestrowanych użytkowników którzy wykupią 10szt x 50$ (500$) Adpacks we FutureAdPro dostają ode mnie 1×50$ Adpack za darmo w postaci kodu do wykorzystania. Możesz kupić za kod Adpacka w FutureaAdpro lub matrycę w FutureNet.

Jak odebrać BONUS?

Po zakupie 10 Adpacków robisz zdjęcie z platformy i przesyłasz do mnie na maila.

Ja po weryfikacji przesyłam dla Ciebie kod o wysokości 50$.

 

 

3. Trzecia możliwość zarobkowa to FuturoCoin:

FuturoCoin – czyli nowo powstała kryptowaluta od firmy FutureNet, portalu społecznościowego, który jak żaden inny dzieli się zyskami ze swoimi użytkownikami.

Obejrzyj poniższą prezentację:

JEST TO PRAWDZIWA KRYPTOWALUTA !!

Powstaje dużo kryptowalut które tak naprawdę nimi nie są, co widać po dzisiejszym rynku. FuturoCoin jest inny !

FuturoCoin w porównaniu do innych kryptowalut ma swojego Blockchain’a i otwarty kod źródłowy dzięki czemu każdy może sprawdzić, że jest to realna kryptowaluta. Spełnia każde kryterium kryptowaluty !

Na Evencie w chinach mieliśmy przyjemność gościć założyciela Topowej Giełdy Kryptowalut BitBay (NR 1 w Polsce) – Sylwester Suszek.

Obejrzyj urywek transmisji z Eventu w Chinach gdzie sam Sylwester mówi o FuturoCoin :

Po tej wypowiedzi myślę, że nie masz wątpliwości do tego, że jest to REALNA KRYPTOWALUTA.

Już teraz możesz zacząć kopać FuturoCoin na swoich koparkach. W każdej chwili istnieje możliwość zakupu Pakietów Wydobywczych które będą dla Ciebie wydobywać kryptowalutę przez 2 lata co  1 MINUTE !!!

 

FuturoCoin:

KOD ŹRÓDŁOWY – https://github.com/futuro-coin/Futuro

WHITEPAPER – https://futurocoin.com/

 

Dlaczego FuturoCoin ma szanse na wybicie się i wyprzedzenie innych kryptowalut ?

  • Na naszej Platformie Społecznościowej FutureNet mamy już około 3 mln użytkowników, jeżeli nawet 10% z tych osób będzie chciało mieć ową kryptowalutę (a raczej na pewno będzie i to dużo więcej) to już jest niesamowity sukces i dzięki temu wyprzedzi w biegu wiele wiele innych.
  • Do tej pory zostało wydobytych 30.000.000 sztuk owej kryptowaluty, a wszystkich coinów łącznie będzie wydobytych 100.000.000 !! Planowane wydobycie tej ilości jest na 10 następnych lat.
  • Możliwość wydobycia kryptowaluty przy zakupie licencji 100$ ! Wiadomo im większa licencja tym lepiej.
  • Ceny licencji na wydobycie : 100$, 250$, 500$, 1000$, 5000$, 10.000$, 25.000$

  • Paczki Wydobywcze bo tak się oryginalnie nazywają, będą pracować dla nas 2 lata. Czy to nie jest piękne ? Dwa lata pasywny zarobek i oczywiście dłużej wszystko zależy od Ciebie czy będziesz kupował więcej licencji czy nie 🙂

FuturoCoin oczywiście będzie znajdował się na wielu giełdach przez które został już sprawdzony :

  • FutureNet dodatkowo będzie miął własną kryptogiełdę na której będą wszystkie topowe kryptowaluty i oczywiście Nr.1 FuturoCoin !

 

Obejrzyj poniższe video, zakup koparki FuturoCoin:

 

Jak wygląda plan marketingowy FuturoCoin?

Jest on bardzo ciekawy i rozbudowany, uważam że nie ma sensu go tutaj teraz przedstawiać ze względu na obszerność zagadnienia. Musisz mi uwierzyć na słowo. Jak wejdziesz do biznesu to zobaczysz go we własnym panelu po zalogowaniu.

 

Kolejną sprawą są Kawiarnie i Restauracje FutureNet !

Aktualnie jedną z takich kawiarni mamy na Ukrainie oraz we Wrocławiu, gdzie każdy może pojechać, wypić kawę i zjeść co dobrego, a co za tym idzie ? Można tam płacić FUTURO !!

Kolejną świetną opcją jest tak zwana promocja FuturoCoina i wprowadzenia go do firmy. Załóżmy, że Twój znajomy ma hotel, sklep bądź cokolwiek innego, możesz zaproponować mu aby dołączył płatność FuturoCoin do swojej firmy i Ty jako, że doprowadziłeś do tego, że jest tam ta płatność akceptowalna to dostajesz z każdej sprzedaży poprzez FuturoCoin dodatkową prowizję.

Podobny obraz

 

Jest też możliwość kupienia FuturoCoin za gotówkę z automatu np. we Wrocławiu w kawiarni FutureNet:

Znalezione obrazy dla zapytania futuromat wrocław

 

Tak więc jak zarobisz na FuturoCoin ?

– Kupisz daną pule wydobywczą (Można je kupować bez ograniczeń) i w sumie tutaj kończy się Twoja praca  Kryptowaluta będzie wydobywana za Ciebie a Ty tylko będziesz mógł zbierać plony.

– Zbudujesz swoją grupę partnerów, co również da Tobie i Twoim poleconym dodatkowe zyski. (oczywiście nie musisz tego robić)

– Będziesz mógł również kupować ową kryptowalutę na giełdach po czym czekać na wzrost i wtedy sprzedać gdy będzie Ci to pasowało.

ZAREJESTRUJ SIĘ DO FuturoNetwork tutaj: LINK

 

NOWOŚĆ!!!

KOLEJNE MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWE  PONIŻEJ:

4. Czwarta możliwość zarobkowa to Coin Off Mine Game:

Więcej informacji znajdziesz tutaj: LINK

5. Piąta możliwość zarobkowa to BannersApp:

Więcej informacji znajdziesz tutaj: LINK

 

Jeśli jeszcze nie jesteś z nami w FutureNet i dalej zastanawiasz się nad dołączeniem, to na pewno teraz jest najlepszy moment!!!

 

 

Dołącz do FuterNET!

Dołącz do mnie teraz i zarabiaj w internecie!!!

Jeden login i to samo hasło do wszystkich programów!

Do każdego z programów (FutureNet, FutureAdPro, FuturoNetwork, BannersApp, Coin Off Mine Game) logujesz się zawsze za pomocą tej samej nazwy użytkownika oraz hasła jakie posiadasz w portalu społecznościowym FutureNet.

Mówiąc w skrócie wystarczy, że zarejestrujesz się w portalu społecznościowym FutureNet, a będziesz mógł zalogować się także za pomocą tych samych danych do FutureAdPro, FuturoNetwork, BannersApp, Coin Off Mine Game.

Zarejestruj się kolejno klikając w poniższe linki:

Platforma FutureNet:

FutureNet: LINK_1

FutureAdPro: LINK_2

FuturoNetwork:  LINK_3


Nowość w FutureNet od Września 2018: (zarabiaj bez wkładu własnego)

Coin Off Mine Game:  Graj W Grę I Zarabiaj FuturoCoin

BannersApp:  Zarabiaj FuturoCoin Na Odblokowywaniu Telefonu

oraz

Chcesz wypłacać pieniądze z platformy FuterNet,
załóż portfel na giełdzie kryptowalut:

Giełda  COINDEAL: LINK_4

Giełda  BitBay: LINK_5

UWAGA WAŻNE

Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej informacji to:

 

>>>KLIKNIJ W TEN LINK <<<

 

 

lub odwiedź mój kanał na YT,

(kliknij w poniższy obrazek, a przeniesie Cię na mój kanał):