FUTURENET / FAP – OPINIE

Po internecie krąży wiele bardzo skrajnych opinii o FutureNet / FutureAdPro. Jedni uważają, że to scam i piramida finansowa, a inni nie widzą lepszego biznesu niż FAP.  Dlaczego zdania są tak bardzo podzielone? Zacznijmy od tego kto wypowiada się negatywnie o FutureNet. Najczęściej są to osoby które straciły pieniądze w innym biznesie internetowym lub mają interes w wygłaszaniu negatywnych opinii.

Gdy startował FutureAdPro, branża RevShare była bardzo popularna i praktycznie co chwilę wychodziły nowe „biznesy” które pozwalały na zarabianie w zamian za zakup paczek reklamowych i klikanie reklam. Niestety brak zewnętrznych źródeł finansowania sprawiał, że wpłaty osób które dołączyły wcześniej były finansowane wpłatami osób które dołączyły później. W tym przypadku faktycznie mamy do czynienia z piramidą finansową.

Jednak FutureAdPro od początku miał zaplecze w postaci serwisu społecznościowego FutureNet, na którym zarabiał, a z czasem też rozwijał kolejne źródła dochodu jak leasing czy własna kryptowaluta. FutureAdPro też jako jeden z pierwszych przyjmował też wpłaty w kryptowalutach. Ludzie zastanawiają się skąd FutureNet ma pieniądze na wypłaty dla ludzi skoro w nieco ponad rok na FAPie możemy podwoić swój wkład. Weź pod uwagę że  w roku 2016 bitcoin kosztował 1.000$. Dziś jest to około 6- 8.000$! Dlatego też ja jestem spokojny o ich zaplecze finansowe.

Kolejnymi osobami które wygłaszają negatywne opinie o FutureAdPro czy FutureNet są osoby które próbują zniechęcić ludzi tylko po to żeby pozyskać ich do swojego biznesu lub zatrzymać przy obecnym biznesie. Miało to miejsce w wielu biznesach MLM gdzie ludzie zarabiali bardzo mało i zaczynali właśnie zarabiać przez internet. Nietrudno się domyśleć że nie spodobało się to liderom, którzy z dnia na dzień tracili swoich ludzi.

Przejdźmy w takim razie do pozytywnych opinii. Dla wielu osób wygląda to zbyt pięknie by było prawdziwe. Czy FutureAdPro faktycznie wypłaca zarobione pieniądze? Czy to nie padnie? Jak długo będzie działać? Nikt z nas nie wie jak długo FAP będzie działać ale patrząc na to jak firma się rozwija jestem spokojny o kolejne lata.

Jestem w firmie aktywnie od sierpnia 2018r. Zainwestowałem w FAP 20.000 zł. Reinwestuje swoje paczki i zwiększam mój pracujący kapitał. W skrócie mówiąc,  jak dokupuje coraz więcej paczek to więcej będę mógł wypłacać z systemu.  Więc jeśli interesuje Cię moja opinia, to jest to najprostszy sposób na zarabianie pieniędzy przez internet. Bez konieczności posiadania umiejętności technicznych czy bez polecania.

To dlatego właśnie w internecie aż roi się od pozytywnych opinii. Mimo całego hejtu osób które nie zarabiają w ten sposób i zazdroszczą innym możliwości to nie są to przeważające opinie. Dużo więcej osób wypowiada się pozytywnie niż negatywnie. Ale nie słuchaj innych – najlepiej sprawdzić na sobie czy jest to opcja na zarabianie która Ci odpowiada.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii FutureNet i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *