ILE WYPŁACAĆ Z FAP BEZ UTRATY LICZBY PACZEK?

Niektórzy traktują FutureAdPro (FAP) jako jednorazową inwestycję, żeby w ciągu nieco ponad roku podwoić kapitał. Inni z kolei szukają bardziej pasywnego dochodu i chcą utrzymywać stałą liczbę paczek a wypłacać tylko zyski które te AdPacki wygenerują. Jak to policzyć ile w takim razie można wypłacać bez utraty liczby paczek?

Nie jest to wbrew pozorom takie proste bo wszystko zależy od tego jak wyglądała Twoja droga do 1000 paczek. Bo jeśli w międzyczasie wypłacałeś jakieś pieniądze to może być taka sytuacja że więcej paczek będzie Ci wygasać niż będziesz w stanie dokupować. Możesz to sobie policzyć na kalkulatorze FutureAdPro. Instrukcję jak to policzyć znajdziesz w poniższym video.

Zakładając jednak że paczki w FAPie będziemy utrzymywać na w miarę stałym poziomie to ile możemy wypłacać? To akurat bardzo prosto policzyć. Każdy AdPack generuje ok 1% dziennie aż wypracuje 120% czyli w 4 miesiące z 50$ zrobi nam się 60$. Jednak 5% wszystkich naliczeń idzie na konto reklamowe więc faktycznie będziemy mieli 57$.

To z kolei oznacza że jedna paczka (nie uwzględniając procentu składanego) zarobi nam 7$. To podzielić przez 120 dni daje nam 0,058$ dziennie. Czyli jeśli chcemy policzyć zysk miesięczny z jednej paczki, musimy tą kwotę pomnożyć jeszcze przez 30 dni = 1,75$. Czyli każda paczka generuje miesięcznie 1,75$ zysku. Co oznacza że jeśli masz 1000 paczek możesz wypłacać sobie 1.750$ bez utraty liczby paczek. Jeśli masz 500 paczek, możesz wypłacać 875$. Jeśli masz 100 paczek, możesz wypłacać 175$.

Jednak żeby poczuć prawdziwą moc FutureAdPro sam zakup paczek i comiesięczne wypłaty nie są moim zdaniem dobrym pomysłem. Lepiej przez 6-12 miesięcy reinwestować wszystko i dopiero później zacząć wypłacać. Dzięki temu poczujesz moc procentu składanego który potrafi zdziałać cuda.

Ten wpis został opublikowany w kategorii FutureNet i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *