Literatura

Zapoznaj się z tymi książkami.  Sprawią one, że zobaczysz więcej…

okładka książki Bogaty ojciec, Biedny ojciec

 

Dowiedz się, czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i klasa średnia. Ta prawdziwa historia mówi o tym, jak Twoje pieniądze mogą pracować dla Ciebie, tak abyś Ty nie musiał pracować dla pieniędzy.

 

 

 

okładka książki Szkoła biznesu

 

Jaki biznes jest dobry?
Dobry biznes to taki, w którym każda strona wygrywa.
Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, nieprawdaż?

 

 

 

okładka książki Niesprawiedliwa przewaga

 

W jaki sposób sprawić, aby Twoja wiedza finansowa była Twoją prawdziwą niesprawiedliwą przewagą. Tego o pieniądzach nie nauczysz się w żadnej szkole. Kolejny bestseller Roberta Kiyosaki.

 

 

 

okładka książki Biznes XXI wieku

 
 

Kim lepiej być w XXI wieku? Pracownikiem czy przedsiębiorcą?
Ważniejszym pytaniem jest: jak to osiągnąć?

 

 

 

okładka książki Nie tłumacz się, działaj! Odkryj moc samodyscypliny

 

Samodyscyplina jest czynnikiem, dzięki któremu można wydostać się z wyspy. Stanowi ona klucz do wspaniałego życia, bez którego nie sposób osiągnąć żadnego trwałego sukcesu. Każdy z dwudziestu jeden rozdziałów podaje metody i praktyczne ćwiczenia zwiększania samodyscypliny w wybranej sferze Twojego życia.

 

 

okładka książki Cele! Zdobędziesz wszystko, czego pragniesz, szybciej, niż myślisz

 

Twój czas i Twoje życie są bezcenne. Nie musisz poświęcać wielu lat na osiąganie celów, które można urzeczywistnić w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Dzięki strategiom proponowanym przez Tracy’ego możesz osiągnąć każdy, choćby nawet najbardziej brawurowy cel, jaki sobie wyznaczysz, i to w nadspodziewanie krótkim czasie. Tempo, w jakim będziesz piął się na szczyt, zadziwi nie tylko Ciebie, ale i wszystkich wokół.