Zarabiaj bez wkładu

Od września 2018 FutureNet wprowadził do swojej oferty dwa całkiem nowe produkty.

Te produkty skierowane są do wszystkich tych użytkowników, którzy chcieliby współpracować z FutureNet, ale nie mają pieniędzy na START w programach.

W tych dwóch produktach, o których za chwilę napiszę, możesz zarabiać FuturoCoiny w łatwy i innowacyjny sposób. To jest MEGA informacja dla wszystkich osób.

 

 

1. Coin Off Mine Game – LINK

jest to gra na wzór PokemonGo, tyle że tutaj łapiesz realne pieniądze, czyli FuturoCoiny

 

 

2. BannersApp – LINK

jest to aplikacja która uruchamia się podczas odblokowywania telefonu i wyświetla 1 reklamę. Kiedy tylko ją zobaczysz, możesz ją od razu wyłączyć lub też przejść dalej i zobaczyć czego dotyczy. Za to, że wyświetliła się na ekranie zarabiasz FuturoCoiny.

 

W celu skorzystania z Coin Off Mine Game oraz BannersApp zaloguj się w pierwszej kolejności na platformie  —>> FuturNet, <<— a później tym samym loginem i hasłem zalogujesz się do powyższych aplikacji.

 

WAŻNE:

Jeden login i to samo hasło do wszystkich programów!

Do każdego z programów (FutureNet, FutureAdPro, FuturoNetwork, BannersApp, Coin Off Mine Game) logujesz się zawsze za pomocą tej samej nazwy użytkownika oraz hasła jakie posiadasz w portalu społecznościowym FutureNet.

Mówiąc w skrócie wystarczy, że zarejestrujesz się w portalu społecznościowym FutureNet, a będziesz mógł zalogować się także za pomocą tych samych danych do FutureAdPro, FuturoNetwork, BannersApp, Coin Off Mine Game.

Jeśli nie wiesz jak się zarejestrować, wejdź w górne menu na tej stronie w zakładkę FutureNet.